BEAUTY SCALE asortimentas: išbandyti produktai patikrintos sudėtys pajaustos tekstūros užuosti kvapai pamatyti rezultatai
Search

Paakių odos priežiūros ypatumai

Paakių priežiūra yra viena dažniausiai aptariamų veido odos priežiūros temų. Nuo labai kategoriškų pasisakymų, jog paakių kremai yra tik marketingo triukas iki siūlymų paakiams naudoti įprastas veido priežiūros priemones. 

BEAUTY SCALE odos aplink akis priežiūrai skiria ypatingą dėmesį ir rekomenduoja naudoti specialias jai sukurtas priemones. Ir turi aiškius argumentus kodėl.

Oda aplink akis yra labai jautri ir plona, ypatingai – vokų. Ar žinojote, jog vokai nuolat įtemptai dirba? Mirksi nuo 6 iki 12 kartų per minutę, o jei suskaičiuotume, kiek kartų gaunasi per visą dieną! Paakių zonos epidermis labai plonas, kraujagyslės išsidėsčiusios itin arti paviršiaus, odoje yra mažai riebalinių liaukų, mažas kiekis elastino ir itin plonas sluoksnis kolageno. To pasėkoje, paakių odoje greičiau pasireiškia pirmieji senėjimo požymiai – formuojasi mimikos raukšlelės, atsiranda nuolatinis sausumas, oda pradeda tamsėti, greičiau glemba, silpnėja aplink esančių raumenų elastingumas bei susitraukimo jėga. 

Paakių odos priežiūros ypatumai 1

Kuo anksčiau pradėsite rūpintis savo paakių oda, tuo ji bus gražesnė ilgalaikėje perspektyvoje. Šiai dienai yra labai didelis pasirinkimas akių zonai skirtų priemonių, nuo lengvos tekstūros, tik drėkinančių ir gaivinančių gelio konsistencijos kremų jaunai odai iki intensyvių, daug savyje biologiškai aktyvių medžiagų turinčių kremų brandžiai odai. Nuo 30 metų priemonėse ieškokite mažos masės hialurono rūgšties, antioksidantų, peptidų. Rinkitės patikimų gamintojų produktus, kuriuose nebūtų agresyvių medžiagų, alergizuojančių komponentų, kurie būtų patikrinti dermatologų ir oftalmologų. Ne veltui profesionalios kosmetikos/medicininės kompanijos investuoja tiek laiko ir lėšų šių produktų kūrimui.

Paakių odos priežiūros ypatumai 2

Žinoma, paakių oda rūpintis reikia ne tik išoriškai. Jos būklei didžiulę įtaką turi ir netinkamas gyvenimo būdas – žalingi įpročiai, miego trūkumas, netinkama mityba, prasta sveikatos būklė. Paakių odos būklė priklauso ir nuo įgimtų anatominių ypatumų – stipriai patamsėti ar paburkti paakiai gali ir ankstyvoje jaunystėje.

BEAUTY SCALE rekomenduoja kasdien naudoti paakių zonai skirtą gelį ar kremą, kelis kartus per savaitę paakių odą pamaitinti kauke, palepinti lengvu masažu. O svarbiausia nepamiršti, jog rūpinimasis savo oda gali tapti maloniu, laiko tik sau, ritualu.

Reikia pagalbos ar patarimo? BEAUTY SCALE komanda gali padėti!