BEAUTY SCALE asortimentas: išbandyti produktai patikrintos sudėtys pajaustos tekstūros užuosti kvapai pamatyti rezultatai
Search

Ar reikia pakeisti veido odos priežiūrą atėjus rudeniui?

Pasibaigusi vasara su savimi išsineša saulę, šiltą vėją ir itin paprastą veido priežiūros krepšelį, kuriame pagrindinis ir bene svarbiausias produktas – kremas nuo saulės.  Tuo tarpu atėjęs ruduo atneša žvarbesnį vėją, žemesnę oro temperatūrą ir prasidedantį šildymo sezoną. Tai pradeda trikdyti odos drėgmės balansą, atsiranda sausumo pojūtis, ko pasėkoje, gali atsirasti odos apsauginio sluoksnio pažeidimų, oda gali dehidratuoti ir prasidėti įvairūs uždegimai. Siekiant to išvengti, rekomenduojama atidžiai pasitikrinti savo produktų krepšelį – peržiūrėti, kurios priemonės yra tinkamos naudoti rudens sezonu, o kokias reikėtų įsigyti papildomai.

Prausikliai ir tonikai. Tai universaliausi produktai, kurių galite nekeisti ištisus metus, jeigu Jūsų oda nėra itin sausa, neturi specifinių poreikių ir nereikia spręsti atsiradusių ar įsisenėjusių odos problemų.

Šveitikliai. Vasaros metu odą šveičiame minimaliai ir švelniai, kad išvengtume odos jautrumo ir reakcijos su saule. Tuo tarpu atėjus rudeniui, odos šveitiklius naudokite intensyviau. Jie pašalins vasaros metu susikaupusias negyvas odos ląsteles ir paruoš odą geresnei intensyvesnių produktų skvarbai.

Ar reikia pakeisti veido odos priežiūrą atėjus rudeniui? 1

Kaukės. Įprastai šiltuoju sezonu odą norisi intensyviai drėkinti ir gaivinti, todėl naudojame kaukes su įvairiais drėkinančiais ir odą po saulės vonių atstatančiais ingredientais. Atėjus rudeniui neužtenka odos tik drėkinti. Sausą odą reikia būtinai maitinti, jautrią ir sudirgusią – raminti. Rinkitės aktyvesnes, konkrečią odos būklę veikiančias kaukes.

Serumai. Vasaros metu įsigytus serumus naudokite, kol pabaigsite. Ir po truputį į rudens rutiną įsiveskite stipresnius, daugiau biologiškai aktyvių medžiagų turinčius serumus. Svarbiausiai pasirinkti Jūsų odos būklei, sprendžiamai problemai ar norimam rezultatui pasiekti tinkamus produktus.

Ar reikia pakeisti veido odos priežiūrą atėjus rudeniui? 2

Kremai.  Žinome, jog viena pagrindinių kremo funkcijų yra drėkinti odą. Drėkinimo reikia visiems odos tipams bet kokiu metų sezonu. Tačiau prasidedant šaltajam sezonui vien drėkinimo gali nepakakti, nebent Jūsų oda yra riebi. Jeigu atėjus rudeniui Jūsų oda pradeda jausti bent kažkokį diskomfortą, tai ženklas, jog į veido priežiūros rutiną reikia įtraukti kremą su papildomomis veikliosiomis medžiagomis, kurios ne tik apsaugotų nuo nepalankių oro sąlygų, bet ir padėtų odai efektyviau regeneruotis naktį.

Reikia pagalbos ar patarimo? BEAUTY SCALE komanda gali padėti!