BEAUTY SCALE asortimentas: išbandyti produktai patikrintos sudėtys pajaustos tekstūros užuosti kvapai pamatyti rezultatai
Search

Prekių pristatymas

1. Prekių pristatymo terminas.

1.1. Užsakymą, po atlikto apmokėjimo, Pirkėjas gauna per 1-5 darbo dienas, priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo.

2. Pristatymas į OMNIVA paštomatus Lietuvoje.

2.1. Užsakymą pristato OMNIVA siuntų tarnyba į Pirkėjo pasirinktą OMNIVA paštomatą, esantį Lietuvoje. Pristatymo laikas 1-3 darbo dienos nuo prekių išsiuntimo. Kai prekės pristatomos į paštomatą, Pirkėjas yra informuojamas trumpąja SMS žinute ir elektroniniu laišku. Pranešime pateikiama visa reikalinga informacija siuntai atsiimti iš paštomato.

2.2. Užsakymai, kurių vertė didesnė nei 49 €, pristatymas į visoje Lietuvoje veikiančius OMNIVA paštomatus yra NEMOKAMAS. Užsakymams, kurių vertė mažesnė nei 49 € yra taikomas 3,69 € pristatymo mokestis.

3. Pristatymas OMNIVA kurjeriu Lietuvoje.

3.1. Užsakymą pristato OMNIVA kurjeris visoje Lietuvoje. Prekės yra pristatomos į namus, biurą ar kitą vietą nuo 08:00 iki 17:00 val. kiekvieną darbo dieną. Prekių pristatymo trukmė 1-3 darbo dienos nuo prekių išsiuntimo. Prieš pristatant prekes, kurjeris su Pirkėju susisiekia nurodytu kontaktiniu telefonu ir perspėja apie savo atvykimą. Užsakytos prekės atiduodamos tik jas užsakiusiam Pirkėjui, jei nėra suderinta kitaip. Prieš priimdamas siuntą, Pirkėjas turi patikrinti, ar siuntos pakuotė nepažeista. Jei pakuotė pažeista, Pirkėjas turi nedelsiant apie tai pranešti telefonu +370 666 90090 ir siuntos nepriimti.

3.2. Pristatymas OMNIVA kurjeriu kainuoja 4,99 € visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją.

4. Prekių atsiėmimas Vilniuje.

4.1. Esant Pirkėjo poreikiui ir Pardavėjo galimybėms leidžiant, Pirkėjas gali suderinti skubų prekių atsiėmimą Vilniuje iš anksto susisiekus telefonu +370 666 90090.