BEAUTY SCALE asortimentas: išbandyti produktai patikrintos sudėtys pajaustos tekstūros užuosti kvapai pamatyti rezultatai
Search
Odos priežiūros kapsulė 1

Odos priežiūros kapsulė

Unikalus, TIK Jūsų poreikius atitinkantis, veido priežiūros priemonių ir patarimų RINKINYS, sistemingai gerinantis odos būklę.

36,00 

 • Jūsų odos tipo ir būklės nustatymas pagal Jums pateiktą išsamų klausimyną.
 • Jūsų naudojamų 5 veido priežiūros priemonių analizė su argumentais dėl tinkamumo ir naudos Jūsų odai.
 • Jūsų odai rekomenduojamų ir vengtinų ingredientų produktuose sąrašas, kad pasirinktumėte tinkamiausius.
 • Rekomenduojami produktai, kuriais reiktų papildyti/pakeisti Jūsų jau turimą namų priežiūros krepšelį.
 • Jūsų odai rekomenduojamos veido odos priežiūros rutinos sudarymas pagal esamą metų sezoną iš BEAUTY SCALE asortimento.
 • Atsakymai į 3 Jūsų užduotus, su odos priežiūra susijusius, klausimus.
 • Vienkartinė, savaitę po kapsulės sudarymo, galiojanti 15 % nuolaida apsipirkimui BEAUTY SCALE parduotuvėje.
 • Esant poreikiui papildoma konsultacija Live chat ar telefonu.

Jeigu Jums diagnozuotas dermatitas, psoriazė, rožinė, stipri aknės forma ar kitos ūmios odos ligos, rekomenduojame pradėti/tęsti gydymą kosmetologo ar dermatologo kabinete.

BEAUTY SCALE konsultuoja ir rekomenduoja, bet negydo.

 • Įsidėkite Odos priežiūros kapsulės paslaugą į pirkinių krepšelį, nurodykite užsakymui reikalingą informaciją ir apmokėkite.
 • Po apmokėjimo gavimo, į Jūsų elektroninio pašto dėžutę gausite laišką su nuoroda, kurią paspaudus galėsite užpildyti klausimyną, pateikti savo naudojamų produktų informaciją, užduoti Jums rūpimus klausimus.
 • Per 3 darbo dienas į savo elektroninį paštą gausite nuorodą į UNIKALIĄ, tik Jums skirtą, odos priežiūros kapsulę! Nuoroda bus aktyvi mėnesį laiko, nuo jos gavimo.

Abejojate, ar tai skirta Jums? Pasitarkime! Parašykite mums!

BEAUTY SCALE pažadas Jums

Išsami analizė

Analizuojame ne tik Jūsų odos būklę, poreikius, bet ir naudojamus produktus, ryto ir vakaro rutiną, siekiamus rezultatus. Atsakome į Jus dominančius klausimus, ieškome geriausių sprendimų Jūsų odos sveikatai ir grožiui.

Atsakingai atrinkti produktai

Jums rekomenduojame tik atsakingai atrinktus, išbandytus produktus. Analizuojame sudėtis, lankome seminarus, konsultuojamės su gamintojais, testuojame, stebime pojūčius ir vertiname rezultatus.

Profesionali konsultacija

Sertifikuotos grožio terapijos žinios ir darbo patirtis su klientais, nuolatinis žinių gilinimas seminaruose, domėjimasis naujausiomis tendencijomis – tai pagrindas BEAUTY SCALE profesionalaus aptarnavimo.

Pažadas, kurį BEAUTY SCALE ištesėjo su kaupu

AGNĖ: ATSTATĖ IŠSAUSĖJUSIOS ODOS BŪKLĘ, O DRĖKINANTIS KREMAS TIESIOG TOBULAS!

Dažniausiai užduodami klausimai

Odos priežiūros kapsulė skirta Jums, jeigu Jūs neturite laiko, galimybių ar noro lankytis kosmetologo kabinete, bet norite tinkamai rūpintis savo oda ir gauti profesionalią konsultaciją. Nėra svarbi lytis ar amžius, tik būkite jau sulaukę pilnametystės.

Įsigiję odos kapsulę, Jūs gausite ir užpildysite išsamų klausimyną apie savo odos būklę, pateiksite analizei savo naudojamus 5 odos priežiūros produktus ir užduosite 3 Jums rūpimus klausimus apie odą. Per 3 darbo dienas į savo elektroninį paštą gausite detalią informaciją apie Jūsų naudojamų produktų tinkamumą, rekomendacijas, kokie priemonių ingredientai turėtų būti/nebūti Jūsų naudojamose odos priežiūros priemonėse, sudėliotą Jums tinkamą veido odos priežiūros rutiną pagal esamą metų sezoną iš BEAUTY SCALE asortimento, atsakymus į Jūsų užduotus klausimus, specialią apsipirkimo nuolaidą ir galimybę papildomai konsultuotis dėl Jums pateiktos odos priežiūros kapsulės.

Odos kapsulė sudaroma Jūsų užsakymo metu esančiam metų sezonui (rudeniui, žiemai, vasarai, pavasariui). Jeigu užsakymo metu esantis sezonas jau baigiasi, odos priežiūros kapsulė sudėliojama atsižvelgiant į ateinančio sezono ypatumus.

Odos priežiūros kapsulė yra personalizuota, tik Jums skirta paslauga, sudaryta atsižvelgiant į Jūsų odos tipą ir būklę, naudojamus produktus ir siekiamus tikslus. Odos priežiūros kapsulė yra mokama paslauga, kurios kaina 45 €. 

Odos testas yra standartizuotas ir sukurtas kaip pagalbinė priemonė, kad Jums būtų lengviau išsirinkti odos priežiūros produktus mūsų elektroninėje parduotuvėje. Odos testas yra nemokamas.

Jeigu Jums diagnozuotas dermatitas, psoriazė, rožinė, stipri aknės forma ar kitos ūmios odos ligos, rekomenduojame pradėti/tęsti gydymą kosmetologo ar dermatologo kabinete. 

BEAUTY SCALE konsultuoja ir rekomenduoja, bet negydo.