BEAUTY SCALE asortimentas: išbandyti produktai patikrintos sudėtys pajaustos tekstūros užuosti kvapai pamatyti rezultatai
Search

BEAUTY SCALE – gidas moters grožiui ir harmoningam gyvenimui.

Tai moters grožį ir aplinką puoselėjantys produktai, išskirtinis aptarnavimas, profesionalus konsultavimas, dėmesys kokybei ir estetikai. Ypatinga apsipirkimo patirtis tai ne atsitiktinumas, tai BEAUTY SCALE pažadas Jums!

Apie mus 1

BEAUTY SCALE įkūrėja

Susipažinkime, esu Eglė. Mėgstu laiką sau, veiksmingus ir emocijas žadinančius produktus, estetiką ir namų jaukumą. O ypatingai mėgstu gerą aptarnavimą. Esu įsitikinusi, jog apsipirkimo džiaugsmą atneša kokybiško produkto ir kokybiško aptarnavimo sinergija. Būtent tai ir paskatino mane įkurti BEAUTY SCALE.

Kiekvienas mūsų grožį suvokiame per asmeninę vertinimo skalę. BEAUTY SCALE vertina individualumą ir unikalumą, kuriuo kiekvienas esame apdovanoti. Turiu tinkamų žinių ir didelį norą padėti Jums tausoti ir puoselėti savąjį grožį.​

Atsipalaiduokite, pasitikėkite ir leiskitės į BEAUTY SCALE pažinimo kelionę!

Apie mus 2
Apie mus 3

Kodėl verta rinktis BEAUTY SCALE?

Rinktiniai produktai

Dalinamės tuo, kuo tikime patys. Išbandyti ir patikimi veido, kūno, plaukų, namų SPA ir harmoningos aplinkos produktai vienoje vietoje. Tai ne tik apie efektyvumą ir puikias sudėtis, tai apie kvapus, tekstūras ir jų teikiamą emocinį ir estetinį malonumą. Tai apie moterį ir jos laiką sau.

Odos priežiūros kapsulė

Jūsų odos būklės analizė. Naudojamų namuose produktų krepšelio revizija. Siekiamo rezultato identifikavimas. Sudėliota tinkama Jūsų odai rutina, rekomenduojami ingredientai, parinktas produktų krepšelis, speciali apsipirkimo nuolaida ir pakartotinė konsultacija. Tai ko reikia būtent Jums!

Ekspertiškumas

Geriausiai pasaulyje vertinamų estetinės kosmetologijos organizacijų CIDESCO ir INFA diplomai, grožio terapijos patirtis prestižinėje klinikoje, nuolatinis žinių gilinimas seminaruose bei domėjimasis naujausiomis tendencijomis – tai pagrindas mūsų profesionalaus aptarnavimo.

Dėmesys klientui

Pagarbus bendravimas, mandagus tonas, empatija ir dėmesys klientui – tai vertybės, kuriomis vadovaujamės. BEAUTY SCALE misija – padėti Jums atrasti labiausiai tinkančius ir patinkančius produktus. Mes žinome, kokia abipusiai gera emocija užplūsta viršijus kliento lūkesčius.

Išskirtinis aptarnavimas

Greitas „čia ir dabar“ bendravimas, išsamus online konsultavimas, personalizuotas odos testas ir patarimai. Lankstus ir individualiai derinamas produktų pristatymas. Supakavimo ir išpakavimo džiaugsmas, nes kiekvienas užsakymas tai Jūsų dovana sau!

Atsakingumas

Mes negydome, tai skatiname daryti kosmetologo arba dermatologo kabinete. Mes konsultuojame ir padedame išsirinkti tinkamus produktus, jog galėtumėte džiaugtis geriausia savo sveikos odos versija.