BEAUTY SCALE asortimentas: išbandyti produktai patikrintos sudėtys pajaustos tekstūros užuosti kvapai pamatyti rezultatai
Search

Ar įmanoma išsaugoti rankų jaunystę?

BEAUTY SCALE atsakymas – taip. Rankoms kasdien tenka atlaikyti nemažą neigiamų išorės veiksnių krūvį – nuolatinis rankų plovimas, dezinfekavimas, saulė ar žvarbus oras – tai tik keletas, dažniausiai pasitaikančių iššūkių rankų odai. Prie viso to, dar prisideda natūralus senėjimo procesas – pradeda ryškėti kraujagyslės, su amžiumi atsirandančios pigmentinės dėmės ir vis didėjantis sausumas dėl lėtėjančios riebalinių liaukų veiklos.

Norint turėti gražią ir išpuoselėtą rankų odą ilgalaikėje perspektyvoje, reikia jai skirti nuolatinę ir intensyvią priežiūrą. Kaip turite veido ir kūno priežiūros rutinas, taip turėkite ir rankų odos priežiūros rutiną. Kartą per savaitę rankų odą nušveiskite jai skirtu šveitikliu ir palepinkite rankų kauke. Turėkite ne vieną, o kelis rankų kremus. Vieną darbo vietoje, kitą rankinėje, o trečią ant naktinio stalelio šalia lovos. Tokiu būdu rankas pasitepsite ne vieną, o bent jau kelis kartus per dieną. Ypatingai svarbu rankas pasitepti kremu prieš miegą, nes nakties metu oda regeneruojasi ir geriausiai įsavina kreme esančius aktyviuosius ingredientus. Svarbu pasirinkti tinkamos tekstūros kremą kiekvienam atvejui. Dienos metu rinkitės lengvesnės konsistencijos kremus, kad greitai susigertų ir nepaliktų lipnumo pojūčio, kad jaustumėtės komfortiškai ir galėtumėte iškart grįžti prie darbų. Nakčiai rinkitės labiau maitinančius, turtingesnės sudėties kremus, turinčius savyje atstatomųjų ir jauninančių ingredientų. Žinoma, kremo pasirinkimas priklauso ir nuo metų laiko. Vasarą rinkitės lengvus, o šaltuoju sezonu, ypač prasidėjus žvarbiam ir šaltam orui, maitinančius, saugančius nuo išsausėjimo kremus, kurie saugotų ir atstatytų odos hidrolipidinę plėvelę. Tikriausiai nereikia priminti, jog vos tik lauko temperatūrai priartėjus prie nulio, pirštinės yra geriausios rankų draugės, net jei į lauką išbėgote tik minutei.

Ar įmanoma išsaugoti rankų jaunystę? 1

Tad kokių ingredientų ieškoti rankų kreme, kad jis ne tik apsaugotų, maitintų, bet ir veiktų jauninančiai? Hialurono rūgšties, taukmedžio sviesto, jojobos, avokadų, migdolų, argano aliejų, bičių vaško, įvairių antioksidantų, ypač vitaminų A, C ir E, arbutino, peptidų. Jei Jūsų kreme bus bent keletas iš šių ingredientų, Jūs jau būsite teisingame kelyje į sveiką ir prižiūrėtą rankų odą.

Reikia pagalbos ar patarimo? BEAUTY SCALE komanda gali padėti!